-17%7 230 ₴
6 024,80 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xerox |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | — 2 місяців |
| Основні. Для бренда | Xerox |
| Основні. Для моделей | Phaser P3052/3260/WC3215/3225 |
| Основні. Ресурс печати | 6000 сторінок (2*3000 стор) |
| Основні. Тип | Тонер-картридж |
| Основні. Колір картриджа | чорний |
| Параметри паковання. Вага | 1.40 кг |
| Параметри паковання. Висота | 90 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 340 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0104 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 340 мм |
| Фізичні. Кількість в пакованні | 2 шт |
| Основні | |
| Сумісність із брендом | Xerox |