-17%7 283 ₴
6 069,10 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xerox |
| Колір | Жовтий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Основні. Для бренда | Xerox |
| Основні. Для моделей | C60/C70 |
| Основні. Ресурс печати | 34 000 сторінок |
| Основні. Тип | Тонер-картридж |
| Основні. Колір картриджа | жовтий |
| Параметри паковання. Вага | 1.35 кг |
| Параметри паковання. Висота | 80 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 100 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0045 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 560 мм |
| Основні | |
| Сумісність із брендом | Xerox |