-17%5 103 ₴
4 252,80 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xerox |
| Сумісність з брендом | Xerox |
| Користувальницькі характеристики | |
| Основні. Для бренда | Xerox |
| Основні. Для моделей | C60/C70 |
| Основні. Ресурс печати | 30000 сторінок |
| Основні. Тип | Тонер-картридж |
| Основні. Колір картриджа | чорний |
| Параметри паковання. Вага | 1.35 кг |
| Параметри паковання. Висота | 70 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 100 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0039 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 560 мм |
| Основні атрибути | |
| Колір | Чорний |