-17%16 107 ₴
13 422,90 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xerox |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | — 2 місяців |
| Основні. Для бренда | Xerox |
| Основні. Для моделей | WorkCentre 5019/5021/22/24 |
| Основні. Ресурс печати | 8000 сторінок |
| Основні. Тип | Фотобарабан |
| Основні. Колір картриджа | чорний |
| Параметри паковання. Вага | 1.85 кг |
| Параметри паковання. Висота | 170 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 520 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0168 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 190 мм |
| Колір | Чорний |
| Основні | |
| Різновид витратних матеріалів | Фотобарабан |
| Сумісність із брендом | Xerox |