-17%4 678 ₴
3 898,40 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xerox |
| Колір | Блакитний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Основні. Для бренда | Xerox |
| Основні. Для моделей | Versant 80 |
| Основні. Ресурс печати | 33 000 сторінок |
| Основні. Тип | Тонер-картридж |
| Основні. Колір картриджа | блакитний |
| Параметри паковання. Вага | 1.55 кг |
| Параметри паковання. Висота | 120 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 590 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0106 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 150 мм |