![Canon 034 [9454B001], фото 1](https://images.prom.ua/4091055281_canon-034-9454b001.jpg)
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Canon |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | — 2 місяців |
| Основні. Для бренда | Canon |
| Основні. Для моделей | C1225iF/ C1225 |
| Основні. Ресурс печати | 12000 сторінок |
| Основні. Тип | Тонер-картридж |
| Основні. Колір картриджа | чорний |
| Параметри паковання. Вага | 0.45 кг |
| Параметри паковання. Висота | 70 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 430 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0018 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 60 мм |
| Фізичні. Кількість в пакованні | 1 шт |