![Canon C-EXV49 [8525B002], фото 1](https://images.prom.ua/4091054642_canon-c-exv49-8525b002.jpg)
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Canon |
| Сумісність з брендом | Canon |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | — 2 місяців |
| Основні. Для бренда | Canon |
| Основні. Для моделей | C3320/C3325/C3330/C3520/C3525/C3530 |
| Основні. Ресурс печати | 19 000 сторінок |
| Основні. Тип | Тонер-картридж |
| Основні. Колір картриджа | блакитний |
| Параметри паковання. Вага | 0.75 кг |
| Параметри паковання. Висота | 70 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 550 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0027 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 70 мм |
| Основні атрибути | |
| Колір | Блакитний |