-17%6 942 ₴
5 785 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Canon |
| Сумісність з брендом | Canon |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | — 2 місяців |
| Основні. Для бренда | Canon |
| Основні. Для моделей | C3320/C3325/C3330/C3520/C3525/C3530 |
| Основні. Ресурс печати | 19 000 сторінок |
| Основні. Тип | Тонер-картридж |
| Основні. Колір картриджа | жовтий |
| Параметри паковання. Вага | 0.75 кг |
| Параметри паковання. Висота | 70 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 560 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0024 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 60 мм |
| Колір | Жовтий |