-17%20 034 ₴
16 695 ₴
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Гарантія | — 2 місяців |
| Основні. Для бренда | HP |
| Основні. Для моделей | LJ Pro M402d/M402dn/M402n/M426dw/ M426fdn/M426fdw |
| Основні. Ресурс печати | 9000 сторінок |
| Основні. Тип | Тонер-картридж |
| Основні. Колір картриджа | чорний |
| Параметри паковання. Вага | 1.35 кг |
| Параметри паковання. Висота | 230 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 360 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0083 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 100 мм |
| Фізичні. Кількість в пакованні | 1 шт |