-17%14 525 ₴
12 104 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Canon |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | — 2 місяців |
| Основні. Для бренда | Canon |
| Основні. Для моделей | LBP-351/352 |
| Основні. Ресурс печати | 25 000 сторінок |
| Основні. Тип | Тонер-картридж |
| Основні. Колір картриджа | чорний |
| Параметри паковання. Вага | 3.35 кг |
| Параметри паковання. Висота | 320 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 380 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0231 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 190 мм |
| Фізичні. Кількість в пакованні | 1 шт |
| Основні | |
| Сумісність із брендом | Canon |