![HP 410A [CF412A], фото 1](https://images.prom.ua/4091052125_hp-410a-cf412a.jpg)
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Гарантія | — 2 місяців |
| Основні. Для бренда | HP |
| Основні. Для моделей | LJ Pro M452dn/M452nw/M477fdn M477fdwM477fnw |
| Основні. Ресурс печати | 2300 сторінок |
| Основні. Тип | Тонер-картридж |
| Основні. Колір картриджа | жовтий |
| Параметри паковання. Вага | 0.85 кг |
| Параметри паковання. Висота | 120 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 360 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0043 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 100 мм |
| Фізичні. Кількість в пакованні | 1 шт |
| Фізичні. Розміри паковання, ШхГхВ | 363 x 102 x 123 |
| Фізичні. Температура зберігання | от -20 до 40 |