![HP 87 [CF287X], фото 1](https://images.prom.ua/4091052117_hp-87-cf287x.jpg)
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Гарантія | — 2 місяців |
| Основні. Для бренда | HP |
| Основні. Для моделей | M527c/M506dn/M506x/M527dn/M527f/M501n |
| Основні. Ресурс печати | 18 000 сторінок |
| Основні. Тип | Тонер-картридж |
| Основні. Колір картриджа | чорний |
| Параметри паковання. Вага | 1.90 кг |
| Параметри паковання. Висота | 280 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 380 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0128 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 120 мм |
| Фізичні. Кількість в пакованні | 1 шт |
| Фізичні. Температура зберігання | от -20 до 40 |