-17%
1 529 ₴
1 274 ₴
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Гарантія | — 2 місяців |
| Основні. Для бренда | HP |
| Основні. Для моделей | LJ Ultra M106/M134 |
| Основні. Ресурс печати | 2300 сторінок |
| Основні. Тип | Тонер-картридж |
| Основні. Колір картриджа | чорний |
| Параметри паковання. Вага | 0.40 кг |
| Параметри паковання. Висота | 120 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 90 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0039 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 360 мм |
| Фізичні. Кількість в пакованні | 1 шт |
| Фізичні. Температура зберігання | от -20 до 40 |