-17%10 738 ₴
8 948,60 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xerox |
| Сумісність з брендом | Xerox |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | — 2 місяців |
| Основні. Для бренда | Xerox |
| Основні. Для моделей | WC3335/3345/PH3330 |
| Основні. Ресурс печати | 8500 сторінок |
| Основні. Тип | Тонер-картридж |
| Основні. Колір картриджа | чорний |
| Параметри паковання. Вага | 1.220 кг |
| Параметри паковання. Висота | 160 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 200 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0112 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 350 мм |
| Основні атрибути | |
| Колір | Чорний |