
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Вид витратних матеріалів | Фотобарабан |
| Виробник | Canon |
| Сумісність з брендом | Canon |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | — 2 місяців |
| Основні. Для бренда | Canon |
| Основні. Для моделей | iR2202/2202N |
| Основні. Ресурс печати | 66 000 сторінок |
| Основні. Тип | Фотобарабан |
| Основні. Колір картриджа | чорний |
| Параметри паковання. Вага | 1.40 кг |
| Параметри паковання. Висота | 220 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 520 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0160 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 140 мм |
| Фізичні. Кількість в пакованні | 1 шт |