-17%3 738 ₴
3 115 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Вид витратних матеріалів | Фотобарабан |
| Сумісність з брендом | Canon |
| Виробник | Canon |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | — 2 місяців |
| Основні. Для бренда | Canon |
| Основні. Для моделей | IR1435/1435i/1435iF |
| Основні. Ресурс печати | 35500 сторінок |
| Основні. Тип | Фотобарабан |
| Основні. Колір картриджа | чорний |
| Параметри паковання. Вага | 1.00 кг |
| Параметри паковання. Висота | 250 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 360 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0099 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 110 мм |
| Фізичні. Кількість в пакованні | 1 шт |