-17%1 253 ₴
1 044 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pantum |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 24 місяці |
| Основні. Для бренда | Pantum |
| Основні. Для моделей | PC-310 P3100/3200 |
| Основні. Ресурс печати | 6000 сторінок (2*3000 стор) |
| Основні. Тип | Заправний комплект |
| Основні. Колір картриджа | чорний |
| Параметри паковання. Вага | 0.35 кг |
| Параметри паковання. Висота | 250 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 70 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0026 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 150 мм |
| Фізичні. Кількість в пакованні | 2 шт. /2тонера + 1чип |
| Основні | |
| Сумісність із брендом | Pantum |