![Xerox P6510/WC6515 [108R01418], фото 1](https://images.prom.ua/4091045294_xerox-p6510wc6515-108r01418.jpg)
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xerox |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | — 2 місяців |
| Основні. Для бренда | Xerox |
| Основні. Для моделей | WorkCentre 6515, Phaser 6510 |
| Основні. Ресурс печати | 48 000 сторінок |
| Основні. Тип | Фотобарабан |
| Основні. Колір картриджа | пурпурний |
| Параметри паковання. Вага | 1.10 кг |
| Параметри паковання. Висота | 190 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 440 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0134 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 160 мм |
| Фізичні. Кількість в пакованні | 1 шт |
| Основні | |
| Різновид витратних матеріалів | Фотобарабан |
| Сумісність із брендом | Xerox |