-17%10 898 ₴
9 081,50 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xerox |
| Сумісність з брендом | Xerox |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | — 2 місяців |
| Основні. Для бренда | Xerox |
| Основні. Для моделей | Phaser 6510/WorkCentre 6515 |
| Основні. Ресурс печати | 5500 сторінок |
| Основні. Тип | Тонер-картридж |
| Основні. Колір картриджа | чорний |
| Параметри паковання. Вага | 0.20 кг |
| Параметри паковання. Висота | 60 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 190 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0007 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 60 мм |
| Фізичні. Кількість в пакованні | 1 шт |
| Колір | Чорний |