-17%9 462 ₴
7 885,40 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xerox |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Основні. Для бренда | Xerox |
| Основні. Для моделей | DC SC2020 |
| Основні. Ресурс печати | 76 000 сторінок |
| Основні. Тип | Фотобарабан |
| Основні. Колір картриджа | чорний |
| Параметри паковання. Вага | 0.95 кг |
| Параметри паковання. Висота | 150 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 520 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0094 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 120 мм |
| Фізичні. Кількість в пакованні | 1 шт |