-17%17 490 ₴
14 574,70 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xerox |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | -1 місяців |
| Основні. Для бренда | Xerox |
| Основні. Для моделей | VLB400/405 |
| Основні. Ресурс печати | 24600 сторінок |
| Основні. Тип | Тонер-картридж |
| Основні. Колір картриджа | чорний |
| Параметри паковання. Вага | 0.75 кг |
| Параметри паковання. Висота | 120 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 120 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0045 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 310 мм |
| Фізичні. Кількість в пакованні | 1 шт |
| Основні | |
| Сумісність із брендом | Xerox |