-17%11 855 ₴
9 878,90 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xerox |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | -1 місяців |
| Основні. Для бренда | Xerox |
| Основні. Для моделей | VLC400/405 |
| Основні. Ресурс печати | 4800 сторінок |
| Основні. Тип | Тонер-картридж |
| Основні. Колір картриджа | пурпурний |
| Параметри паковання. Вага | 0.25 кг |
| Параметри паковання. Висота | 60 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 110 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0020 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 300 мм |
| Фізичні. Кількість в пакованні | 1 шт |
| Основні | |
| Сумісність із брендом | Xerox |