-17%4 997 ₴
4 164,20 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xerox |
| Користувальницькі характеристики | |
| Основні. Для бренда | Xerox |
| Основні. Для моделей | Versalink C7020/7025/7030 |
| Основні. Ресурс печати | 23600 сторінок |
| Основні. Тип | Тонер-картридж |
| Основні. Колір картриджа | чорний |
| Параметри паковання. Вага | 0.90 кг |
| Параметри паковання. Висота | 470 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 100 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0047 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 100 мм |
| Фізичні. Кількість в пакованні | 1 шт |
| Фізичні. Температура зберігання | от -20 до 40 |
| Колір | Чорний |
| Основні | |
| Сумісність із брендом | Xerox |