
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xerox |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | -1 місяців |
| Основні. Для бренда | Xerox |
| Основні. Для моделей | VersaLink B400/405 |
| Основні. Ресурс печати | 65 000 сторінок |
| Основні. Тип | Фотобарабан |
| Основні. Колір картриджа | чорний |
| Параметри паковання. Вага | 2.20 кг |
| Параметри паковання. Висота | 290 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 390 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0362 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 320 мм |
| Фізичні. Кількість в пакованні | 1 шт |
| Основні | |
| Різновид витратних матеріалів | Фотобарабан |
| Сумісність із брендом | Xerox |