-17%5 050 ₴
4 208,50 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xerox |
| Сумісність з брендом | Xerox |
| Користувальницькі характеристики | |
| Основні. Для бренда | Xerox |
| Основні. Для моделей | VL B7025/7030/7035 |
| Основні. Ресурс печати | 31 000 сторінок |
| Основні. Тип | Тонер-картридж |
| Основні. Колір картриджа | чорний |
| Параметри паковання. Вага | 0.90 кг |
| Параметри паковання. Висота | 90 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 80 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0033 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 460 мм |
| Фізичні. Кількість в пакованні | 1 шт |
| Основні атрибути | |
| Колір | Чорний |