
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xerox |
| Користувальницькі характеристики | |
| Основні. Для бренда | Xerox |
| Основні. Для моделей | AL B8045/8055/8065/8075/8090 |
| Основні. Ресурс печати | 200000 сторінок |
| Основні. Тип | Фотобарабан |
| Параметри паковання. Вага | 2.80 кг |
| Параметри паковання. Висота | 180 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 190 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0188 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 550 мм |
| Фізичні. Кількість в пакованні | 1 шт |
| Основні | |
| Різновид витратних матеріалів | Фотобарабан |
| Сумісність із брендом | Xerox |