
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xerox |
| Користувальницькі характеристики | |
| Основні. Для бренда | Xerox |
| Основні. Для моделей | Xerox VersaLink C7020/C7025/C7030 Colour Multifunction Printer |
| Основні. Ресурс печати | 15500 сторінок |
| Основні. Тип | Збірник відпрацьованого тонера |
| Параметри паковання. Вага | 1.25 кг |
| Параметри паковання. Висота | 120 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 530 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0178 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 280 мм |
| Основні | |
| Сумісність із брендом | Xerox |