![Canon C-EXV54 [1394C002], фото 1](https://images.prom.ua/4091041279_canon-c-exv54-1394c002.jpg)
![Canon C-EXV54 [1394C002], фото 2](https://images.prom.ua/4091041281_w140_h140_canon-c-exv54-1394c002.jpg)
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Canon |
| Сумісність з брендом | Canon |
| Користувальницькі характеристики | |
| Основні. Для бренда | Canon |
| Основні. Для моделей | iRC3025 |
| Основні. Ресурс печати | 15500 сторінок |
| Основні. Тип | Тонер-картридж |
| Основні. Колір картриджа | чорний |
| Параметри паковання. Вага | 0.65 кг |
| Параметри паковання. Висота | 80 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 80 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0035 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 550 мм |
| Фізичні. Кількість в пакованні | 1 шт |
| Колір | Чорний |