![Canon C-EXV54 [1396C002], фото 1](https://images.prom.ua/4091041277_canon-c-exv54-1396c002.jpg)
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Canon |
| Сумісність з брендом | Canon |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Основні. Для бренда | Canon |
| Основні. Для моделей | iRC3025 |
| Основні. Ресурс печати | 8500 сторінок |
| Основні. Тип | Тонер-картридж |
| Основні. Колір картриджа | пурпурний |
| Параметри паковання. Вага | 0.50 кг |
| Параметри паковання. Висота | 70 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 70 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0027 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 550 мм |
| Фізичні. Кількість в пакованні | 1 шт |