-17%16 905 ₴
14 087,40 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xerox |
| Вид витратних матеріалів | Фотобарабан |
| Сумісність з брендом | Xerox |
| Користувальницькі характеристики | |
| Основні. Для бренда | Xerox |
| Основні. Для моделей | VersaLink B7025/B7030/B7035 |
| Основні. Ресурс печати | 8000 сторінок |
| Основні. Тип | Фотобарабан |
| Основні. Колір картриджа | чорний |
| Параметри паковання. Вага | 2.35 кг |
| Параметри паковання. Висота | 180 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 570 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0185 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 180 мм |
| Фізичні. Кількість в пакованні | 1 шт |