-17%1 238 ₴
1 032 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pantum |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відео | https://www.youtube.com/watch?v=lXp2lhmRULA |
| Гарантія | 24 місяці |
| Основні. Для бренда | Pantum |
| Основні. Для моделей | TL-420H M6700D/6700DW/6800FDW/7100DN/7100DW/7200FD/7200FDN 7200FDW, P3010D/P3010DW/P3300DN/P3300DW |
| Основні. Ресурс печати | 6000 сторінок |
| Основні. Тип | Заправний комплект/2 тонери + 1 чип |
| Основні. Колір картриджа | чорний |
| Параметри паковання. Вага | 0.35 кг |
| Параметри паковання. Висота | 250 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 70 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0026 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 150 мм |
| Фізичні. Кількість в пакованні | 2 шт |
| Основні | |
| Сумісність із брендом | Pantum |