![Pantum Заправний комплект для картриджа PC-420H [TN-420H], фото 1](https://images.prom.ua/4091040395_pantum-zapravnij-komplekt.jpg)
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pantum |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відео | https://www.youtube.com/watch?v=lXp2lhmRULA |
| Гарантія | 24 місяці |
| Основні. Для бренда | Pantum |
| Основні. Для моделей | M6700D/6700DW/6800FDW/7100DN/7100DW/7200FD/7200FDN/7200FDW P3010D/P3010DW/P3300DN/P3300DW |
| Основні. Ресурс печати | 3000 сторінок |
| Основні. Тип | Заправний комплект/1тонер + 1чип |
| Основні. Колір картриджа | чорний |
| Параметри паковання. Вага | 0.20 кг |
| Параметри паковання. Висота | 190 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 70 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0008 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 60 мм |
| Фізичні. Кількість в пакованні | 1 шт |
| Основні | |
| Сумісність із брендом | Pantum |