
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Гарантія | -1 місяців |
| Основні. Для бренда | HP |
| Основні. Для моделей | 203X CLJ M280/M281/M254 |
| Основні. Ресурс печати | 3200 сторінок |
| Основні. Тип | Тонер-картридж |
| Основні. Колір картриджа | чорний |
| Параметри паковання. Вага | 0.75 кг |
| Параметри паковання. Висота | 110 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 100 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0040 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 360 мм |
| Фізичні. Кількість в пакованні | 1 шт |