
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Canon |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Основні. Для бренда | Canon |
| Основні. Для моделей | iRC2020/2030 series |
| Основні. Ресурс печати | 43 000 сторінок |
| Основні. Тип | Фотобарабан |
| Основні. Колір картриджа | чорний |
| Параметри паковання. Вага | 2.45 кг |
| Параметри паковання. Висота | 200 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 520 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0156 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 150 мм |
| Фізичні. Кількість в пакованні | 1 шт |
| Основні | |
| Різновид витратних матеріалів | Фотобарабан |
| Сумісність із брендом | Canon |