![Xerox VL C7000 [106R03769], фото 1](https://images.prom.ua/4091038527_xerox-vl-c7000.jpg)
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xerox |
| Сумісність з брендом | Xerox |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Основні. Для бренда | Xerox |
| Основні. Для моделей | VersaLink C7000 |
| Основні. Ресурс печати | 5300 сторінок |
| Основні. Тип | Тонер-картридж |
| Основні. Колір картриджа | чорний |
| Параметри паковання. Вага | 0.55 кг |
| Параметри паковання. Висота | 90 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 100 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0042 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 470 мм |
| Колір | Чорний |