-17%14 194 ₴
11 828,10 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xerox |
| Сумісність з брендом | Xerox |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Основні. Для бренда | Xerox |
| Основні. Для моделей | VL B600/B610/B605/B615 |
| Основні. Ресурс печати | 25900 сторінок |
| Основні. Тип | Тонер-картридж |
| Основні. Колір картриджа | чорний |
| Параметри паковання. Вага | 0.72 кг |
| Параметри паковання. Висота | 120 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 120 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0049 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 340 мм |
| Колір | Чорний |