-17%3 668 ₴
3 056,70 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xerox |
| Сумісність з брендом | Xerox |
| Користувальницькі характеристики | |
| Основні. Для бренда | Xerox |
| Основні. Для моделей | B1022/B1025 |
| Основні. Ресурс печати | 13700 сторінок |
| Основні. Тип | Тонер-картридж |
| Основні. Колір картриджа | чорний |
| Параметри паковання. Вага | 1.220 кг |
| Параметри паковання. Висота | 160 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 500 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0176 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 220 мм |
| Фізичні. Кількість в пакованні | 1 шт |