-17%16 586 ₴
13 821,60 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Вид витратних матеріалів | Фотобарабан |
| Сумісність з брендом | Xerox |
| Виробник | Xerox |
| Користувальницькі характеристики | |
| Основні. Для бренда | Xerox |
| Основні. Для моделей | B1022/B1025 |
| Основні. Ресурс печати | 8000 сторінок |
| Основні. Тип | Фотобарабан |
| Основні. Колір картриджа | чорний |
| Параметри паковання. Вага | 2.25 кг |
| Параметри паковання. Висота | 190 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 570 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0206 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 190 мм |
| Фізичні. Кількість в пакованні | 1 шт |