

Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Canon |
| Сумісність з брендом | Canon |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Основні. Для бренда | Canon |
| Основні. Для моделей | MF269dw/267dw/264dw |
| Основні. Ресурс печати | 4100 сторінок |
| Основні. Тип | Тонер-картридж |
| Основні. Колір картриджа | чорний |
| Параметри паковання. Вага | 0.50 кг |
| Параметри паковання. Висота | 130 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 350 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0050 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 110 мм |
| Фізичні. Кількість в пакованні | 1 шт |
| Колір | Чорний |