-17%![Canon 051 [2170C001], фото 2](https://images.prom.ua/4091035875_w140_h140_canon-051-2170c001.jpg)
![Canon 051 [2170C001], фото 3](https://images.prom.ua/4091035876_w140_h140_canon-051-2170c001.jpg)
![Canon 051 [2170C001], фото 4](https://images.prom.ua/4091035877_w140_h140_canon-051-2170c001.jpg)
5 340 ₴
4 450 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Canon |
| Вид витратних матеріалів | Фотобарабан |
| Сумісність з брендом | Canon |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Основні. Для бренда | Canon |
| Основні. Для моделей | LBP162dw/MF269dw/267dw/264dw |
| Основні. Ресурс печати | 23 000 сторінок |
| Основні. Тип | Фотобарабан |
| Основні. Колір картриджа | чорний |
| Параметри паковання. Вага | 0.40 кг |
| Параметри паковання. Висота | 100 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 360 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0036 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 100 мм |
| Фізичні. Кількість в пакованні | 1 шт |
| Колір | Чорний |