-17%
4 006 ₴
3 338 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Canon |
| Сумісність з брендом | Canon |
| Користувальницькі характеристики | |
| Основні. Для бренда | Canon |
| Основні. Для моделей | LBP112/MFP112/113 |
| Основні. Ресурс печати | 1600 сторінок |
| Основні. Тип | Тонер-картридж |
| Основні. Колір картриджа | чорний |
| Параметри паковання. Вага | 0.50 кг |
| Параметри паковання. Висота | 130 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 360 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0051 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 110 мм |
| Фізичні. Кількість в пакованні | 1 шт |