-17%4 309 ₴
3 591 ₴
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Гарантія | -1 місяців |
| Основні. Для бренда | HP |
| Основні. Ресурс печати | 700 сторінок |
| Основні. Тип | Тонер-картридж |
| Основні. Колір картриджа | блакитний |
| Параметри паковання. Вага | 0.80 кг |
| Параметри паковання. Висота | 70 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 170 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0045 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 380 мм |
| Фізичні. Кількість в пакованні | 1 шт |
| Основні атрибути | |
| Колір | Блакитний |