-17%21 438 ₴
17 865 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Жовтий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | -1 місяців |
| Основні. Для бренда | HP |
| Основні. Для моделей | CLJ Pro M414/454/479 |
| Основні. Ресурс печати | 6000 сторінок |
| Основні. Тип | Тонер-картридж |
| Основні. Колір картриджа | жовтий |
| Параметри паковання. Вага | 0.90 кг |
| Параметри паковання. Висота | 110 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 100 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0039 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 350 мм |
| Фізичні. Кількість в пакованні | 1 шт |