-17%9 558 ₴
7 965 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Вид витратних матеріалів | Лазерний картридж |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | -1 місяців |
| Основні. Для бренда | HP |
| Основні. Для моделей | LaserJet Pro M304a, M404n/404dn/404dw, M428dw/428dn/428fdw, M430f |
| Основні. Ресурс печати | 3000 сторінок |
| Основні. Тип | Тонер-картридж |
| Основні. Колір картриджа | чорний |
| Параметри паковання. Вага | 1.05 кг |
| Параметри паковання. Висота | 180 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 90 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0057 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 350 мм |
| Фізичні. Кількість в пакованні | 1 шт |
| Фізичні. Температура зберігання | от -20 до 40 |
| Основні атрибути | |
| Колір | Чорний |