-17%1 054 ₴
878 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ОГОЛОШЕННЯ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | -1 місяців |
| Основні. Для бренда | HP |
| Основні. Для моделей | принтери HP Neverstop Laser серії 1000 БФП HP Neverstop Laser серії 1200 |
| Основні. Ресурс печати | 2500 сторінок |
| Основні. Тип | Тонер-картридж |
| Основні. Колір картриджа | чорний |
| Параметри паковання. Вага | 0.43 кг |
| Параметри паковання. Висота | 50 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 60 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0011 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 350 мм |
| Фізичні. Кількість в пакованні | 1 шт |