![Xerox Тонер картридж VL C600 [106R03925], фото 1](https://images.prom.ua/4091030727_xerox-toner-kartridzh.jpg)
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з брендом | Xerox |
| Виробник | Xerox |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Основні. Для бренда | Xerox |
| Основні. Для моделей | VersaLink C600 |
| Основні. Ресурс печати | 16800 сторінок |
| Основні. Тип | Тонер-картридж |
| Основні. Колір картриджа | пурпурний |
| Параметри паковання. Вага | 0.40 кг |
| Параметри паковання. Висота | 100 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 90 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0018 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 200 мм |
| Фізичні. Кількість в пакованні | 1 шт |