
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Canon |
| Користувальницькі характеристики | |
| Основні. Для бренда | Canon |
| Основні. Для моделей | iR1643/1643i/1643iF |
| Основні. Ресурс печати | 20500 сторінок за 5% заповнення |
| Основні. Тип | Тонер-картридж |
| Основні. Колір картриджа | чорний |
| Параметри паковання. Вага | 1.89 кг |
| Параметри паковання. Висота | 280 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 370 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0124 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 120 мм |
| Фізичні. Кількість в пакованні | 1 шт |
| Колір | Чорний |
| Основні | |
| Сумісність із брендом | Canon |