-17%5 263 ₴
4 385,70 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xerox |
| Сумісність з брендом | Xerox |
| Користувальницькі характеристики | |
| Основні. Для бренда | Xerox |
| Основні. Для моделей | B205/B210/B215 |
| Основні. Ресурс печати | 3000 сторінок |
| Основні. Тип | Тонер-картридж |
| Основні. Колір картриджа | чорний |
| Параметри паковання. Вага | 0.74 кг |
| Параметри паковання. Висота | 170 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 90 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0050 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 330 мм |