
Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Canon |
| Сумісність з брендом | Canon |
| Користувальницькі характеристики | |
| Основні. Для бренда | Canon |
| Основні. Для моделей | iR2625/2630/2645 |
| Основні. Ресурс печати | 150 000 сторінок @6% |
| Основні. Тип | Драм-картридж |
| Основні. Колір картриджа | чорний |
| Параметри паковання. Вага | 1.46 кг |
| Параметри паковання. Висота | 200 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 550 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0176 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 160 мм |