-17%5 688 ₴
4 740,10 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з брендом | Xerox |
| Виробник | Xerox |
| Користувальницькі характеристики | |
| Основні. Для бренда | Xerox |
| Основні. Для моделей | Prime Link C9070 |
| Основні. Ресурс печати | 32 000 сторінок |
| Основні. Тип | Тонер-картридж |
| Основні. Колір картриджа | пурпурний |
| Параметри паковання. Вага | 1.29 кг |
| Параметри паковання. Висота | 80 мм |
| Параметри паковання. Довжина: | 580 мм |
| Параметри паковання. Об'єм | 0.0046 м3 |
| Параметри паковання. Ширина | 100 мм |
| Фізичні. Кількість в пакованні | 1 шт |